Firma DP RECYKLING CZAGAN I WIŚNIEWSKI Sp. K. istnieje na rynku od 2006 roku. Od samego początku misją naszej firmy jest recykling oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych. Poprzez wypracowane procesy technologiczne nasze produkty stają się całkowicie przetwarzalne – co jest dla nas priorytetem. Kompleksowe systemy odzysku odpadów pozwalają stworzyć produkty charakteryzujące się szerokim spektrum zastosowań w produkcji.

Pragniemy stale się rozwijać dlatego też jesteśmy firmą otwartą na innowacyjność, technologie i nowe wyzwania. Regranulaty tworzymy z pasją, starając się, aby nasze rozwiązania były profesjonalne, ekonomiczne oraz skrojone na miarę każdego z naszych klientów. Zakład recyklingu w Jaworznie wykorzystał unijne wsparcie finansowe uruchamiając w roku 2010 jedną z najnowocześniejszych linii myjących tworzywa sztuczne w Polsce. Dzięki tej inwestycji rozszerzony został również zakres oferty spółki.

Dobrze zaopatrzony Park Maszynowy przekłada się na wysoką jakość naszej pracy. Nieustannie inwestujemy w technologie dzięki czemu wciąż podnosimy standardy produkowanego przez nas regranulatu.

Zapraszamy do kontaktu, gwarantując rzetelną i fachową obsługę
na każdym etapie naszej współpracy.